mcan logo

Saç Ekimi Sonuçlarımız

Özel M.CAN Polikliniği ile Saç Ekimi!

İstanbul’un kalbinde konfor ve lüksün bir arada olduğu Levent’te bulunan villamızda saç ekim operasyonlarını tecrübeli ekibimiz ve en uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Saç Ekimi Ekibimiz

Özel M.CAN Polikliniği’nde Saç Ekimi

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi, saç dökülmesine karşı etkili bir tedavi yöntemidir. Amaç saçları yoktan var etmek değil kişinin halihazırda sahip olduğu saçların baş bölgesine dağıtılmasıdır. Saç ekimi açısından saçların bulunduğu baş bölgesi iki alana ayrılır; donör alan (verici bölge) ve ekim alanı (alıcı bölge). Donör alan başın ense ve yan kısımlarının bir bölümünden oluşan ve genetik olarak saç dökülmesine karşı bağışıklık sahibi bir bölgedir. Ekim alanı ise donör bölgenin aksine saç ekimi uygulamasının gerçekleşeceği ve saç dökülmesi yaşanmış bölgedir. Saç ekimi donör alandan ekim alanına yapılan bir transfer işlemidir. Saç ekimi uygulanacak kişi için her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de, başarılı ve doğal bir görünüm için uygulama esnasında dikkat edilmesi gereken birçok detaya sahiptir.

Gerçekleştirdiğimiz Tedavi Yöntemleri

  • FUE Saç Ekimi
  • DHI Saç Ekimi
  • Safir Perkütan Saç Ekimi
  • Bıyık ve Sakal Ekimi

Neden Saç Ekimi?

 Saç dökülmesine karşı kesin çözüm sunar.

 Doğal bir yöntemdir, kimyasal içermez.

 Kalıcıdır, ekilen saçlar tekrar dökülmez.

 Tedavi ile son derece doğal ve sağlıklı saçlarınız olur.

 Yaş ve cinsiyet farkı olmadan her kişiye uygulanabilir.

 Operasyon sadece 6-8 saat sürer ve sadece 3 günde tedavi tamamen bitmiş olur.

 Donör alanı yeterince güçlü olmayan kişilerde vücut kılları da transfer edilebilir.

 Kişiye saç ekimi planlaması sayesinde herkesin kafa yapısına uygun saç çizgileri hedeflenir.

Hijyenik ve Kaliteli Bir Tedavi Sizi Bekliyor

  • Valelerimiz maskeleriyle sizleri karşılayacak ve kapıda hemen ateş ölçümü ve maske temini gerçekleştireceğiz. Kliniğimizde çalışan tüm personel de her gün bu takiplerden geçiyor.
  • Sonrasında el dezenfektanı ile sterilizasyon sağlayacak ve sizi bekleme alanımıza alacağız.
  • Aldığımız önlemler gereği tüm randevularımızı belirli aralıklarla gerçekleştiriyoruz ve bu sayede uygulama odası ya da bekleme alanında misafirlerimiz asla birbirleriyle karşılaşmıyorlar.
  • Tedavimizi de sosyal mesafeye uygun olarak tamamladıktan sonra misafirlerimizi uğurluyoruz.

Sizler de gönül rahatlığıyla kliniğimizi ziyaret edebilir, dilediğiniz işlemi yüksek hijyen koşullarında yaptırabilirsiniz!

Hakkımızda

Özel M.CAN Polikliniği Kimdir?

İstanbul’un kalbinde konfor ve lüksün bir arada olduğu Levent’te bulunan villamızda tüm saç ekimi tedavileri için yüksek kalitede hizmet vermekteyiz.

Ülkemizin en hızlı büyüyen sektörlerinden sağlık turizmi alanında yıllar içinde kazandığımız tecrübe ile dünyanın dört bir yanından farklı etnik kökenler ve farklı fizyolojilere sahip birçok hastamızı istedikleri değişimle buluşturduk.

Şimdi tüm bu tecrübelerimizi kliniğimize aktarmakta ve hem yurtiçinde hem yurtdışında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

İster formu doldurun ve size hemen ulaşalım, isterseniz de kliniğimize buyrun ve yüzyüze size uygun saç ekimi tedavisini nasıl gerçekleştirebiliriz konuşalım.

 WhatsApp +90 541 970 15 62