Levent Mah. Tutya Sok. No: 4, 34330, İST.
+90 850 255 62 26 / +90 541 970 15 62

SEDEF TERBİYELİ

Sedef Terbiyeli

FUT, DHI, Safir Perkütan ve FUE Saç Ekimi

sac-ekimi-sedef-terbiyeli

Sedef Terbiyeli geçtiğimiz 9 yıl içinde 10.000’den fazla hastaya farklı yöntemlerle başarılı saç ekimi operasyonu gerçekleştirmiştir. Zeynep Kamil Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olan Sedef Terbiyeli sonrasında uzun süre eğitim ve uygulama ile geliştirdiği saç ekimi yöntemleriyle bir trikolojist olarak uzmanlaşmıştır.

Boğaziçi Tıp Merkezi ve Memorial Hastanesinde trikolojist olarak görev yapan Sedef Terbiyeli, başarılı birçok operasyona imza attıktan sonra kısa sürede saç ekimi ekibi liderliği pozisyonuna yükselmiş ve ekip lideri olarak Kadıoğlu Hastanesi, Avrasya Hastanesi ve Medicalpark Hastanesi gibi Türkiye’nin önde gelen hastanelerinde görevini başarı ile sürdürmüştür.

Takımını daima başarıya yönlendiren ve hasta memnuniyetini prensip edinen Sedef Terbiyeli Türkiye dışında da dünyanın neredeyse her yerinden birçok farklı kişi ve saç tipi ile çalışmıştır. Karşılaştığı bu çeşitlilik neticesinde her hasta için yaptığı analizleri özenle gerçekleştirir ve en doğal saçlar için detaylı planlamalar yapar.

Lokasyon:İstanbul
Deneyim:9 yıl
Uzmanlık Alanları:FUT, DHI, Safir Perkütan ve FUE Saç Ekimi
Tedavi Sayısı:10.000’den fazla
Konuşabildiği Diller:Türkçe ve İngilizce
Tedavi Ettiği Milletler:Türkiye, Avrupa, Asya, Amerika, Orta Doğu

 

Menüye dön

mcan-estetik-randevu-al
avatar
  Abone Ol  
Bildir